Może chcesz zmienić jakoś swój pokój, który rodzice urządzili Ci gdy miałeś z 10 lat? Teraz masz już może 15-18 lat i swoje zdanie na temat tego, co jest ładne, co modne, a co obciachowe. Zastanawiasz się nad czymś wyjątkowym, ale nie masz pomysłu na te twoje ściany. Fakt, że teraz są dostępne przeróżne farby, posiadające ciekawą strukturę, ale artystą niestety nie jesteś, więc nie bardzo wiesz, co wymyślić.

 

Ja także chyba miałabym z tym problem. Widziałam jednak u paru swoich znajomych, jak świetnie wygląda połączenie tapety i pomalowanych ścian. Chodzi o to, że teraz nie tapetuje się całego pomieszczenia, ale tylko jakiś kawałek, na przykład jedną ścianę. Dzisiejsze tapety, to nie jest tylko jakaś pstrokacizna albo nudny, jednolity, niemodny wzorek. Możesz znaleźć naprawdę nowoczesne tapety i urozmaicić swoją siedzibę. Dobierasz wzór odpowiedni do pomieszczenia i do twoich osobistych zainteresowań. Pamiętaj, nie musi być nudno.

 

Ponieważ jesteś nastolatkiem/nastolatką i już sam/a decydujesz o tym, jak ma wyglądać Twój pokój, to może zainteresują Cię tapety młodzieżowe ze strony http://innetapety.pl/ Oto niektóre z nich:

tapeta-4-women-54049_1740

tapeta-5530-10-l_14238

tapeta-ugepa-102528_4684

tapeta-455700_9287

 

Prawda, że oryginalne? Znajdziesz tam naprawdę szeroki wybór tapet. Jeśli masz poczucie humoru, jesteś luzakiem, to wybierzesz jakieś zabawne motywy. Może lubisz zwiedzać i często podróżujesz, albo raczej jesteś spokojnym, stonowanym molem książkowym też znajdziesz wzór odpowiedni do tego, co lubisz. Możesz taką tapetę nakleić przy swoim łóżku, lub na przykład nad biurkiem. Wolna pusta ściana też świetnie się do tego nadaje. Na resztę ścian pozostanie Ci już tylko dobrać farbę pasującą do barw twojej tapety. Efekt powinien być dość ciekawy.

 

Jeśli któraś z tych tapet przypadnie Ci do gustu, to zaskoczysz swoich znajomych oryginalnością. W końcu tym, jak wygląda Twój pokój, wyrażasz też w jakiś sposób siebie. Zacznij więc już poszukiwania odpowiednich wzorów i potem do dzieła, zmień swój pokój w coś wyjątkowego!